Президент ФФУ Андрій Павелко: «За договірні матчі всі нестимуть покарання, можливе навіть тюремне ув’язнення»

Олександр Веселов

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко прокоментував, яку користь може принести закон про боротьбу з корупцією в спорті, який був підтриманий голосуванням у Верховній Раді України у вівторок, 3-го листопада.

Андрій Павелко: з договірними матчами будуть боротися у всіх видах спорту

Андрій Павелко: з договірними матчами будуть боротися у всіх видах спорту

Нагадаємо, що Андрій Павелко є одним з авторів даного нормативно-правового акту.

«Цей закон – один з головних інструментів у боротьбі з договірними матчами. Ми будемо розслідувати всі факти, які з’являються у футболі та інших видах спорту. Він буде служити механізмом для правоохоронних органів для заведення кримінальної справи, супроводження і доведення її до суду.

Всі, хто залучені в корупцію навколо договірних матчів, нестимуть покарання – аж до в’язниці. Коли молодий гравець зрозуміє, що все може закінчитися не просто скандалом і невеликим штрафом, а в’язницею, руйнуванням особистого життя і кар’єри, то добре замислиться над наслідками і вже на початковому етапі не захоче брати участь у договірних матчах», – сказав Павелко в інтерв’ю каналу «Футбол 1».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?