Президент ФФУ Андрій Павелко щодо корупції в футболі: «Потрібно зробити так, як в Італії – заарештувати 50-60 осіб»

Олександр Веселов

Глава Федерації футболу України Андрій Павелко зробив ще один коментар з приводу ухвалення закону про боротьбу з корупцією в спорті, який підтримали у Верховній Раді голосуванням 3-го листопада.

Андрій Павелко наголошує, що корупція має зазнати жорстокого удару у відповідь

Андрій Павелко наголошує, що корупція має зазнати жорстокого удару у відповідь

Нагадаємо, що Закон України «Про запобігання впливу на результати офіційних спортивних змагань корупційних правопорушень», одним з авторів якого є сам Андрій Павелко, повинен стати базовим в боротьбі проти корупції в спорті, зокрема з договірними матчами у футболі.

«Хотів би, щоб ми один або два рази зробили як в Італії, коли було заарештовано 50-60 осіб… Щоб всім остаточно стало зрозуміло, що сьогодні закінчилися ігри, вмовляння, профілактичні бесіди. Це повинно піти в минуле. Завдяки прийнятому закону ми повинні показати жорсткість до цього ракового захворювання», – цитує слова Павелка сайт Matchday з посиланням на програму «Профутбол».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?