Президент Федерації футболу В’єтнаму не бачить проблеми договірних матчів

Олександр Веселов

Керівник Федерації футболу В’єтнаму Ле Хунг Дунг вважає, що проблема договірних матчів у місцевому футболі залишилася в минулому, зараз немає фактичних підстав думати інакше.

Президент Федерації футболу В'єтнаму Ле Хунг Дунг


Президент Федерації футболу В’єтнаму Ле Хунг Дунг

Черговий сезон в V-League 1, вищий дивізіон футбольної структури В’єтнаму, завершився в неділю – 20-го вересня. Фінішував під акомпанемент чуток, що багато матчів у заключних турах чемпіонату носили договірний характер. Тим не менш, Лу Хунг Дунг не бачить причин для тривоги, про що повідав в інтерв’ю місцевій газеті:

«У футболі сильніша команда не завжди перемагає слабкого суперника. У нас же, при будь-якій сенсації, автоматично виникають чутки про те, що матч був договірним. Але ніяких фактичних доказів ми не маємо. Під час останнього сезону поліція уважно стежила за подіями в V-League 1, та повідомляє про те, що нічого підозрілого не помітила».

Зауважимо, що чутки у В’єтнамі рояться не на порожньому місці, адже сезоном раніше була доведена вина участі кількох футболістів у матчі з наперед визначеним результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?