Президент федерації футболу Непалу дискваліфікований на 10 років

Рейтинг Букмекерів

Голова федерації футболу Непалу Ганеш Тапа дискваліфікований Міжнародною федерацією футболу (ФІФА) на десять років.

Тимчасово відсторонений від діяльності президент ФІФА Йозеф Блаттер (ліворуч) і дискваліфікований голова федерації футболу Непалу Ганеш Тапа

Тимчасово відсторонений від діяльності президент ФІФА Йозеф Блаттер (ліворуч) і дискваліфікований голова федерації футболу Непалу Ганеш Тапа

Упродовж цього терміну 55-річний чиновник не має права займатися будь-якою діяльністю, пов’язаною з футболом, повідомляє BBC. Причиною дискваліфікації названа незаконна розтрата і присвоєння декількох мільйонів доларів, які ФІФА виділила на розвиток футболу в Непалі.

Тапа заявив, що не згоден із звинуваченнями й оскаржуватиме рішення про свою дискваліфікацію в суді.

Повідомляється, що скандал з президентом федерації не пов’язаний з гучною справою про договірні матчі в Непалі. Нагадаємо, п’яти гравцям збірної Непалу з футболу загрожує довічне ув’язнення за організацію договірних матчів за завданням букмекерських контор. Футболістів підозрюють в організації декількох «договірняків» національної команди в 2011-му році в рамках відбору до чемпіонату світу 2014-го року в Бразилії. Уряд Непалу звинуватив ув’язнених у державній зраді та вимагає для них довічного ув’язнення, яке передбачено законодавством країни в подібних випадках.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?