Президент ФБУ Михайло Бродський: «Лемік – один з головних «гравців» на тоталізаторі, ставив навіть на матчі зі своєю участю»

Олександр Веселов

Під час веб-конференції на сайті Sport.ua президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський поділився своєю думкою по справі про підкуп гравців кадетської збірної України U-16 суддею Борисом Калугіним і гравцем Ярославом Леміком, яких тиждень тому федерація довічно відсторонила від баскетболу.

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський

«Лемік та Калугін – куми, вони давно подібним промишляли. Ми не хотіли передавати цю справу в міліцію. Адже ми – громадська організація, просто виключили людину з її складу. Але він там почав розповідати якусь нісенітницю. Ви вірите, що 16-річні хлопчики все це придумали самі? Там і крім них, до слова, свідків багато. Взагалі, це зрада батьківщині, якщо судити за канонами військового часу. Війна в країні йде, збірна захищає кольори прапора – вони пішли гравців підкуповувати. У мене немає сумнівів в тому, що це було. Чому я повинен вірити цим незрозумілим поясненням? Я не прокурор і не слідчий, я очолюю громадську організацію. У нас є президія – це як суд присяжних. Ми їм не повірили, тепер вони починають виправдовуватися. Ми передали справу в міліцію, там є як мінімум три статті, за якими це можна кваліфікувати. Хай займаються».

«Вони вже дискваліфіковані довічно. Калугін зараз може хіба що «Приватівську» лігу» судити. Лемік може грати там же, тому як з Румунії його скоро викинуть – документи в ФІБА ми вже відправили. Захочуть фактів – все буде доведено. Наскільки я знаю, Лемік – один з головних «гравців» на тоталізаторі, він навіть на матчі зі своєю участю ставки робив. Про що тут говорити?».

«У нашому баскетболі є й інші підозрілі люди. Ставимо на замітку, відстежуємо. Зрозуміло, що хлопці хочуть доодержати те, що не отримують в клубах. Це неправильно. Будуть докази – будемо дискваліфікувати довічно. У цьому зв’язку я підтримую ініціативу президента ФФУ Андрія Павелка, який просуває прийняття антикорупційного закону в спорті», – цитує Бродського сайт Планета Баскетбол.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?