Президент ATP відкинув звинувачення журналістів у непротидії «договірнякам»

Рейтинг Букмекерів

Президент Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP) Кріс Кермод від імені своєї організації відповів на звинувачення великих інформаційних агентств BBC і BuzzFeed в бездіяльності по відношенню до корупції, що поглинула багатьох топових гравців, інформує SBC News.

Кріс Кермод: У ATP нульова терпимість до корупції

Кріс Кермод: У ATP нульова терпимість до корупції

«Ми як і раніше дотримуємося нульової терпимості до корупції в тенісі. У нас суворі процедури і санкції. При порушенні умов Програми по боротьбі з корупцією ми будемо діяти рішуче», – заявив чиновник.

За його словами, організація зберігає за собою право викликати на бесіду будь-якого гравця, тренера, представника організаторів турнірів, отримувати виписки їх телефонних розмов, банківські чеки та комп’ютерні дані. Однак процес виявлення корупційної діяльності трудомісткий і складний, він може тривати роками, вважає Кермод.

«Налічується майже 21000 професійних тенісистів, 2100 посадових осіб, суддів та тренерів, які беруть участь в 1500 турнірах в 80 країнах по всьому світу. Переважна більшість – це хороші і чесні люди. На жаль, завжди знайдуться ті, хто шукає особисту вигоду від корупційної активності», – додав бос ATP.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?