Представники УПЛ провели чергову лекцію щодо боротьби з договірними матчами

Олександр Веселов

Як повідомляє сайт Новини коло, представники Прем’єр-ліги та Асоціації футболістів-професіоналів України в рамках освітньої програми побували в Полтаві з офіційним візитом.

«Ворскла» сказала ні договірним матчам

«Ворскла» сказала ні договірним матчам

Слухачами лекції президента АФПУ Ігоря Гатаулліна та технічного директора української Прем’єр-ліги Романа Руденка стали футболісти відразу трьох складів «Ворскли» – від основного до U-19.

Роз’яснювальна лекція спрямована на боротьбу з різними негативними явищами у футболі, в тому числі із договірними матчами. Футболісти та тренери в процесі спілкування переглянули спеціально підготовлені фільми, де йдеться про негативні наслідки від участі в поєдинках за наперед визначеним результатом. Також гравці взяли участь у фотосесії в підтримку акції: «Скажи ні договірним матчам!».

Раніше подібні зустрічі проходили в Ужгороді, Луцьку, Львові та Одесі. До кінця року організатори мають намір побувати в гостях у всіх клубів Прем’єр-ліги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?