Представник МВС Німеччини пообіцяв жорсткіше переслідувати організаторів договірних матчів

Олександр Веселов

Парламентський статс-секретар міністерства внутрішніх справ Німеччини Оле Шредер пообіцяв, що його відомство буде активніше боротися з організаторами договірних матчів в країні.

Букмекери закликають уряд Німеччини активніше боротися з організаторами договірних матчів

Букмекери закликають уряд Німеччини активніше боротися з організаторами договірних матчів

Таку заяву політик зробив у відповідь на критичні зауваження про те, що у силовиків Німеччини недостатньо методів, щоб боротися з кримінальними явищами у спорті, а також відсутнє бажання взяти на себе провідну роль у боротьбі з договірними матчами, повідомляє Gamingintelligence.com.

«Тільки кримінальний закон, який визначає маніпуляторів на полі в якості винних, може ефективно боротися з договірними матчами в спорті», – заявив Шредер на конференції, організованій Асоціацією букмекерів Німеччини (DSWV).

Конференція була організована в рамках боротьби з договірними матчами в німецькому спорті. Зокрема, представників букмекерської спільноти не влаштовує відсутність чітких формулювань у законодавстві країни щодо організаторів договірних ігор.

Асоціація була створена в вересні минулого року, коли ряд букмекерських контор, що діє на території Німеччини, об’єднався для того, щоб спільно організувати тиск на уряд для створенні більш стабільної нормативно-правової бази. Особливістю організації є знаходження в ній як великих міжнародних операторів, таких як Betfair, Bet365 і Ladbrokes, так і локальних німецьких букмекерських контор.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?