Представник Favbet: матч «Динамо-Брест» – «Гомель» має ознаки договірного поєдинку

Олександр Веселов

Представник букмекерської компанії Favbet у коментарі «Рейтингу Букмекерів» підтвердив, що матч чемпіонату Білорусі з футболу «Динамо-Брест» – «Гомель» за багатьма ознаками нагадує договірну гру.

Ставки на матч «Динамо-Брест» - «Гомель» підтверджують договірний характер зустрічі

Ставки на матч «Динамо-Брест» – «Гомель» підтверджують договірний характер зустрічі

«У передматчевій лінії поєдинку «Динамо-Брест» – «Гомель» була помічена аномальна активність. Почали ставити на коефіцієнт 4.20 (263 євро), ставки продовжились після падіння котирування (208 євро за 3.30 та 888 євро за 1.85). Загальний пул в ординарах склав близько 5 тисяч євро, результат – мінус 1500 євро для нашої компанії. Є підозра про наявність інсайдерської інформації у гравців, яким заздалегідь був відомий результат матчу.

Цікаво, що в «лайві» дана подія не привернула великої уваги (загальний пул близько 3 тисячі євро, результат – +600 євро). Ймовірно, незначна активність в «лайві» пояснюється тим, що ринок вже відіграв падіння і коефіцієнти були відповідні», – повідомив представник Favbet.

Нагадаємо, матч чемпіонату Білорусі «Динамо-Брест» – «Гомель» відбувся 19-го жовтня. За тиждень до гри коефіцієнт на перемогу гостей, що займають останнє місце в турнірній таблиці, в низці контор досягав 8.50. Після чого на перемогу «Гомеля» пішов невиправдано високий потік ставок і до початку зустрічі поставити на аутсайдера можна було тільки за 1.75. Ті, хто ставив великі суми на гостей, опинилися в плюсі, адже «Гомель» несподівано легко розгромив суперника з рахунком 0:4.

Білоруська федерація футболу (БФФ) почала розслідування обставин зустрічі, про результати якого поки не повідомляється.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?