Правила користування сайтом Bookmaker-ratings.com.ua

Рейтинг Букмекерів
Правила користування сайтом Bookmaker-ratings.com.ua («Рейтинг Букмекерів») регламентують відповідальність власників і користувачів цього сайту, а також те, як може використовуватися будь-який зміст цього сайту, в тому числі новини, прогнози, статті, ілюстрації, фотографії та інша текстова і графічна інформація, фірмовий стиль, логотип та інші складові бренду «Рейтинг Букмекерів», а також інша інтелектуальна власність сайту Bookmaker-ratings.com.ua.
  • Права на даний веб-сайт і його зміст належать «Рейтингу Букмекерів» – © «Рейтинг Букмекерів» 2021. Всі права захищені.
  • Даний веб-сайт містить матеріали, які або належать нам, або ліцензія на них належить нам. Дані матеріали включають дизайн, макет, логотип, зовнішній вигляд, рейтинги, тексти, статті та іншу інформацію, розміщену на веб-сайті (далі – матеріали «Рейтингу Букмекерів»). Повне або часткове поширення або відтворення матеріалів «Рейтингу Букмекерів» дозволяється виключно з активним гіперпосиланням на даний веб-сайт.
  • Будь-яке несанкціоноване використання матеріалів «Рейтингу Букмекерів» може спричинити позов про відшкодування збитку або кримінальне переслідування.
  • На даному веб-сайті можуть бути посилання на інші веб-сайти. Ці посилання робляться для зручності відвідувачів, щоб надати додаткову інформацію. Наявність посилань не означає, що ми рекомендуємо веб-сайти, на які ведуть посилання. Ми не несемо відповідальність за зміст таких веб-сайтів.
  • З даного веб-сайту ви можете перейти по посиланнях на інші веб-сайти, які не підконтрольні «Рейтингу Букмекерів». Ми не контролюємо природу, зміст і доступність цих веб-сайтів. Розміщення посилань не обов’язково означає, що ми поділяємо або схвалюємо погляди, виражені на веб-сайтах, на які ведуть ці посилання.
  • «Рейтинг Букмекерів» не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, не приймає оплату ставок і/інших платежів, пов’язаних з азартними іграми, букмекерами або тоталізаторами. Матеріали «Рейтингу Букмекерів» надаються на даному веб-сайті виключно з інформаційною метою.
  • Відповідальність за використання матеріалів «Рейтингу Букмекерів» повністю лежить на відвідувачах. Відвідувачі веб-сайту зобов’язані самі упевнитися в тому, що продукти, сервіси або інформація, що надаються даним веб-сайтів, відповідають їх потребам і вимогам.
  • Ми не несемо відповідальність за повноту, точність, достовірність, законність або доступність інформації, що генерується на даному сайті користувачами та/або блогерами, в коментарях, блогах, скаргах або будь-яким іншим способом розміщених на даному веб-сайті. Тягар відповідальності за довіру вищеперерахованим матеріалам повністю лежить на відвідувачах веб-сайту.
  • Ні за яких обставин ми не несемо відповідальність за збитки, що виникли в результаті втрати даних чи прибутку, пов’язаних з використанням даного веб-сайту.
  • Ми прикладаємо всі зусилля для того, щоб даний веб-сайт був доступний і працював безперервно. Тим не менш «Рейтинг Букмекерів» не несе відповідальності, у разі якщо веб-сайт буде недоступний з технічних причин, непідконтрольних команді «Рейтингу Букмекерів».
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт