Поєдинок U-21 «Карпати» – «Олімпік» визнано договірним

Олександр Веселов

Футбольним можновладцям України знадобилося більше ніж півроку, аби офіційно визнати той факт, що матч чемпіонату U-21 між «Карпатами» і «Олімпіком» (4:0), який пройшов 26-го листопада 2015-го року, був договірним, хоча ситуація була очевидною – про це відверто говорили деякі учасники гри, а також відомий борець з «договірняками».

Коли грають професіонали, монетку можна не підкидати

Коли грають професіонали, монетку можна не підкидати

Згідно з рішенням Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України від 7 липня поточного року вищезгаданий поєдинок було визнано договірним. «Олімпік» (U-21) буде позбавлений трьох очок, а також донецький клуб оштрафований на суму в 100 тисяч гривень, – повідомляє сайт Sport Arena.

Нагадаємо, що після цього матчу тренер «Карпат» (U-21) Роман Зуб заявив, що це була гра на контору, а гравцю львівського клубу Назару Виздрику було смішно з того, як суперник «злив» зустріч. При цьому голова організації Federbet, що бореться зі спортивними «договірняками» по всьому світу, Франческо Баранка готовий був присягнути, що це був договірний поєдинок. Лише тренер «Олімпіка» (U-21) Денис Хомутов намагався зберегти невинне обличчя при очевидній грі, відшукуючи об’єктивні причини, що могли посприяти поразці його хлопців. Тепер ми офіційно ознайомилися з цими причинами.

Було б несправедливо забути про «гладіаторів», що подарували нам видовище, не забувши про хліб для «третьої сторони». Отже, склад «Олімпіка» (U-21) в тому поєдинку: Ярослав Котляр, Євген Цимбалюк, Олександр Касьяненко, Олександр Безсалов, Павло Ненько, Микола Касьяненко, Денис Бондаренко (Денис Мороз), Євген Григорусь (Роман Жмакін), Ілля Глиняний, Булат Єлоєв (Василь Соломкін), Андрій Зозуля.

Як не згадати, що згідно закону, спрямованого на боротьбу з договірними матчами в спорті, котрий наприкінці минулого року підписав президент України Петро Порошенко, мірою покарання за «договірняки» може бути в’язниця, але на практиці залишається лише здогадуватися, коли ми побачимо подібний випадок, хоча вітчизняний футбол рясніє повідомленнями про підозрілі зустрічі, за чим ви можете слідкувати у спеціальній рубриці «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?