Популярний британський таблоїд The Sun – відтепер ще й букмекер

Рейтинг Букмекерів

Масшабний австралійський гемблінг-оператор Tabcorp домовився з британським медіа-холдингом News UK про створення нової букмекерської компанії Sun Bets, повідомляє Racing Post.

Новий букмекер планує захопити частину британського та ірландського ринків вартістю в $ 7 млрд

Новий букмекер планує захопити частину британського та ірландського ринків вартістю в $7 млрд

Новий онлайн-букмекер буде запущений в 2016-му році з акцентом на ринки Великобританії та Ірландії. За умовами угоди, британський медіа-холдинг News UK (до якого входять популярний в Сполученому Королівстві таблоїд The Sun, в також газети The Times і Sunday Times) буде займатися медіа та маркетинговим просуванням послуг онлайн-букмекера як усередині країни, так і за кордоном. Австралійський оператор, у свою чергу, буде ділитися частиною виручки з британською компанією.

Виконавчий директор Tabcorp Девід Аттенборо повідомив, що партнерство з News UK є чудовою можливістю для оператора завоювати частину британського та ірландського онлайн-ринків вартістю в $7 млрд.

«Видання The Sun володіє щотижневої аудиторією в 10 мільйонів чоловік і мільйоном футбольних фанатів, які беруть активну участь у фентезі-турнірі The Sun Dream Team FC. Ці ресурси допоможуть Sun Bets стати одним з лідерів букмекерського онлайн-ринку», – повідомив представник австралійського оператора.

Раніше стало відомо, що Tabcorp планує злиття з ще одним австралійським гральним оператором Tatts Group.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?