Помічник судді заявив, що в матчі «Реал Мадрид» – «Барселона» йому рекомендували сприяти господарям

Олександр Веселов

Чутки про фіксовані елементи гри дісталися до самої популярної футбольної дуелі на сьогоднішній день – іспанського «Ель Класико» між мадридським «Реалом» та каталонською «Барселоною». Невідомо, чим закінчиться дана історія, але вже зараз абсолютно точно можна стверджувати, що суддівська бригада, яка обслуговуватиме найближчу дуель світових грандів, буде перебувати під величезним тиском.

Напередодні «Ель Класико» судді опинилися під додатковим тиском

Напередодні «Ель Класико» судді опинилися під додатковим тиском

Скандальна складова інформаційного приводу полягає в наступному: помічник арбітра, ім’я якого не розголошується, звернувся в поліцію із заявою про те, що на нього чиниться тиск, згідно з яким він повинен сприяти господарям у матчі «Реал Мадрид» – «Барселона». Тут же зауважимо, що найближче «Ель-Класико» пройде 21-го листопада, а суддівські бригади для обслуговування поєдинків в іспанській Прімері, зазвичай, затверджуються трохи раніше, ніж за тиждень до проведення самого матчу.

Більше того, також існує інформація, згідно якої даному арбітру дзвонив один з членів суддівського комітету з переконливим проханням слідувати отриманим інструкціям, щоб не нашкодити розвитку власної кар’єри судді.

Якщо ім’я арбітра невідомо, то прізвище члена суддівського комітету довідатися вдалося – це Хосе Анхел Хіменес Муньос де Моралес, який вже прокоментував ситуацію: «Поняття не маю, звідки взялася подібна інформація. Таке враження, що це витяг із новели Франца Кафки».

А відоме мадридське видання Marca опублікувало інформацію, в якій зазначено, що Муньос де Моралес, який, за чутками, рекомендував сприяти в грі «Реал Мадриду», є шанувальником… «Барселони», про що заявляв публічно.

Чутки про тиск на арбітра напередодні «Ель-Класико» змусили пресу згадати про слова головного тренера «Атлетіко Мадрид» Дієго Сімеоне, які він озвучив на старті сезону: «Обставини в чемпіонаті будуть сприяти «Реал Мадриду», такий клуб не може залишатися тільки з одним чемпіонським титулом за сім років. Думаю, в цьому сезоні комусь іншому буде складно виграти Прімеру».

Відділ іспанської поліції по боротьбі з корупцією почав розслідування щодо з’ясування обставин даної справи.

Нагадаємо, що «Реал Мадрид» – найуспішніший клуб іспанського чемпіонату, який завоював 32 чемпіонських титули, але, як вірно зауважив Дієго Сімеоне, за останні сім сезонів золоті медалі Прімери лише одного разу діставалися «Реалу».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?