Половина британців старше 16 років грала в азартні ігри в 2016 році

Рейтинг Букмекерів

Приблизно кожен шостий повнолітній британець грав в азартні ігри онлайн в минулому році. Такі цифри наводяться в дослідженні Комісії з азартних ігор Великобританії.

97% гравців ставлять онлайн у себе вдома

Згідно зі звітом комісії, 46% опитаних старше 16 років брали участь принаймні в одному з видів азартних ігор за останні чотири тижні, що більше в порівнянні з аналогічним показником минулого року на 3%. Однак частка гравців скорочується до 33% в разі виключення з статистики Національної лотереї.

За рік частка британців, які грали в азартні ігри онлайн, в загальній кількості гемблерів зросла з 15% до 17%. Багато в чому на зростання частки онлайн-сегмента зіграв чемпіонат світу з футболу в Бразилії.

Як і раніше основну частку серед гаджетів, які використовуються для гри онлайн, займають ноутбуки (55%), не дивлячись на зниження в 6 процентних пунктів. Частка настільних комп’ютерів знизилася за рік на 4 пункти до 34%. Зростання показали лише мобільні телефони та планшети. Частка перших склала 29% (плюс 6%), друге – 21% (плюс 5%).

Близько половини гравців мають всього один акаунт в букмекерській компанії, в той час як 11% клієнтів онлайн-букмекерів мають більше п’яти рахунків. В середньому ж на одного гемблера доводиться 3 онлайн-акаунти (у 2015 році – 3,5 аккаунти). У порівнянні з минулим роком зросла частка чоловіків серед всіх британських гемблерів. Зараз вона становить 53% проти 50% в 2015 році.

Додамо, що згідно з попередніми опублікованими дослідженнями, близько 450 тис. дітей (від 11 до 15 років) в Англії і Уельсі хоча б один раз в тиждень грають в азартні ігри, а кокаїнові наркомани грають в азартні ігри більш ризиковано, ніж звичайні гравці.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?