Поліція знайшла продавця «договірного» матчу в Росії

Рейтинг Букмекерів

Житель Новосибірська продав любителю спорту з Мордовії неправдиву інформацію про нібито договірний футбольний матч через соціальну мережу Інстаграм. Потерпілий звернувся в поліцію. В ході розслідування підозрюваний був виявлений.

rey-1-1

Потерпілий купив неправдиву інформацію за 3 тисячі рублів (1 152 гривні)

Як повідомляє прес-служба ГУ МВС в Республіці Мордовія, 25-річний житель Старошайгівського району списався з невідомим чоловіком, який представився колишнім спортивним аналітиком, і купив у нього за 3 тисячі рублів (1 152 гривні) дані про нібито майбутній договірний футбольний матч.

«Скориставшись отриманою інформацією, заявник зробив ставку в букмекерській конторі, і програв. Знову зв’язатися з інформатором потерпілому не вдалося. Даних про підозрюваного, крім номеру рахунку, куди були переведені кошти, у потерпілого не було», – розповіли правоохоронці, додавши, що після цього довірливий житель Мордовії звернувся в поліцію.

В результаті оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що «експертом» виявився 25-річний житель Новосибірська. Він був затриманий і в ході слідчих дій дав свідчення, а також добровільно відшкодував збитки в трикратному розмірі.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 159 РФ (шахрайство). Встановлюється причетність підозрюваного до скоєння аналогічних злочинів, інформували поліцейські.

«Рейтинг Букмекерів» постарався з’ясувати деталі події, але, на жаль, в прес-службі поліцейського відділу в Республіці Мордовія не змогли прокоментувати ситуацію більш детально.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?