Поліція: «Результати розслідування договірних матчів будуть на початку 2019 року»

Тарас Гончар

У конференц-залі Будинку футболу розпочав свою роботу I Міжнародний форум із протидії договірним матчам. У заході беруть участь представники ФІФА, УЄФА, ФФУ, Міністерства молоді і спорту України, футбольних асоціацій Польщі, Словаччини, Чехії, Литви, Латвії, Грузії та Азербайджану, а також співробітники Національної поліції і прокуратури України.

Поліція: «Результати розслідування договірних матчів будуть на початку 2019 року»

Поліція: «Результати розслідування договірних матчів будуть на початку 2019 року»

Під час форуму представник Нацполіції — заступник начальника відділу супроводження особливо важливих справ Департаменту захисту економіки Володимир Величко продемонстрував присутнім ролик із записами переговорів організаторів та виконавців корупційних схем, за якими проводилися договірні матчі, зокрема між представникам злочинних угруповань, арбітрами й футболістами.

Також Величко нагадав, що у травні цього року поліція відкрила кримінальне провадження та провела першу спецоперацію проти організаторів та учасників матчів з наперед визначеним результатом.

«Це перша кримінальна справа в Україні, в якій нам вдалося зібрати багато доказів стосовно організаторів таких матчів, а також арбітрів, гравців, директорів і тренерів футбольних клубів. Ми продовжуємо роботу в цьому напрямку і, думаю, презентуємо її результати з початком Нового року», — розповів представник Нацполіції.

Нагадаємо, що президент ФФУ Андрій Павелко підбив проміжні підсумки боротьби з договірними матчами в Україні, а голова Комітету етики та чесної гри Федерації футболу України Франческо Баранка назвав суму, яку могли заробити організатори ігор з фіксованим результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?