Поліція Білорусі назвала договірним матч «Ошмяни» – «Барановичі»

Рейтинг Букмекерів

Правоохоронні органи Білорусі встановили, що матч «Барановичі» – «Ошмяни», який відбувся 5 червня і завершився з рахунком 1: 0, був договірним. Як з’ясувалося, двоє українських громадян спільно з білоруським громадянином підкупили кількох футболістів з «Ошмяни». У даній справі визнані підозрюваними п’ять футболістів цього клубу.

1

П’ять гравців ФК «Ошмяни» визнані підозрюваними у справі договірних матчів

Як пише Sputnik.by з посиланням на МВС Білорусі, сума незаконної винагороди, переданого посередникам і гравцям ФК «Ошмяни» напередодні матчу в якості завдатку і відразу після його проведення, склала як мінімум $ 2 тис.

У зв’язку з цим, за словами співрозмовників агентства, 26 липня було порушено кримінальну справу за ст. 253 КК Білорусі (Підкуп учасників та організаторів професійних спортивних змагань та видовищних комерційних конкурсів).

«В даний час підозрюваними у справі, крім «замовників» і «посередника», визнані п’ять гравців ФК «Ошмяни», які затримані. Встановлюються інші співучасники», – заявили в МВС.

У відомстві зазначили, що в договірних матчах могли бути замішані не тільки гравці основного складу, але і запасні, включаючи тих футболістів, які всю гру залишалися на лавці. «Так, під час проведення згаданого матчу одну з основних ролей в незаконній схемі зіграв молодий чоловік, який перебував на лаві запасних «Ошмяни» і передавав умовні сигнали учасникам гри», – цитує представника МВС Sputnik.

Зазначається, що в розкритті фактів проведення договірних матчів МВС тісно співпрацює з Білоруською федерацією футболу.

Нагадаємо, 2 липня, після матчу «Ошмяни» – «Луч» (підсумковий рахунок 3:3), оперативники провели операцію із затримання підозрюваних, серед яких виявився гравець Ошмянського команди Сергій Булиненок. В ході затримання він був побитий. Сам футболіст заперечує причетність до організації договірних матчів.

Розслідування по слідах подій поєдинку «Ошмяни» – «Луч» триває. За даними поліції, передбачуваним замовником матчу, який має ознаки договірного, вважається колишній баскетболіст з України Ярослав Лемик, довічно дискваліфікований Федерацією баскетболу України за спробу підкупу гравців кадетської збірної України U-16.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?