Поліція Австралії допитає баскетбольного тренера з приводу ставок проти власної команди

Олександр Веселов

Відомий австралійський таблоїд Herald Sun повідомляє, що поліція штату Вікторія наразі розслідує незаконні ставки на баскетбольні матчі. Зокрема, правоохоронці допитають відомого тренера через підозри у ставках проти власної команди.

В Австралії розслідують незаконні ставки на баскетбол

В Австралії розслідують незаконні ставки на баскетбол

За бажанням слідчих прізвище наставника поки що не розголошується, відомо лише, що це тренер високого рівня. Поліція підтвердила, що займається розслідуванням незаконного беттингу.

Голова Баскетболу Австралії, керівний орган даного спорту в країні, Ентоні Мур також підтвердив, що правоохоронці мають деякі питання, та запевнив, що баскетбольна влада тільки сприятиме розслідуванню.

На початку місяця ми інформували, що уряд Австралії готується посилити регулювання ринку лайв-беттингу на території країни.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?