Покарання за договірний матч в Гані: футбольні клуби переведено в нижчий дивізіон

Олександр Веселов

Комітет з етики Футбольної Асоціації Гани розслідував до кінця справу про договірний матч між клубами «Текіман Сіті» і «Ва Африкан Юнайтед», який було зіграно в другому за рівнем дивізіоні системи футбольних ліг Гани.

Покарання за договірний матч в Гані: футбольні клуби переведено в нижчий дивізіон

Обидва клуби переведені в третій за рівнем дивізіон.

Слідчій групі вдалося довести факт передачі грошей (2000 ганських седі, еквівалент 500 доларів США) від представника клубу «Текіман» тренерському штабу «Ва Африкан Юнайтед». І незважаючи на те, що Комітет з етики не виявив видимих маніпуляцій у процесі самої гри, за мотивами передачі грошей матч було визнано договірним.

До речі, президент «Текіман Сіті» Чарльз Квадво Нтім, більше відомий під ім’ям Міккі Чарльз, заперечував приналежність до особи, яка була названа представником його клубу. Але слідча комісія довела протилежне. Обидва клуби понесли суворе покарання, отримавши пониження в класі – переведені в третій за рівнем дивізіон.

Не обійшлося і без індивідуальних покарань: президенти обох клубів відсторонені від будь-якої футбольної діяльності на півроку. Головний тренер «Ва Африкан Юнайтед» Кофі Адамс і його помічник Яв Бах Сулеман залишаться поза на протязі року. А суму підкупу «Ва Африкан Юнайтед» повинен перевести на рахунок Футбольної Асоціації Гани, яка пустить гроші на розвиток дитячо-юнацького футболу в країні.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?