Погрози м*дакам. Як президент «Інгульця» запобіг проведенню гри «на контору»

Тарас Гончар

У рамках свого другого навчально-тренувального збору першоліговий «Інгулець» зіграв контрольний поєдинок проти «Гірника». Як розповів президент петрівського клубу Олександр Поворознюк, він запобіг проведенню матчу «на контору».

Погрози м*дакам. Як президент «Інгульця» запобіг проведенню гри «на контору»

Погрози м*дакам. Як президент «Інгульця» запобіг проведенню гри «на контору»

«Перед спарингом з «Гірником» мені подзвонили з ПФЛ і повідомили, що наш матч потрапив у лінію азійської контори. І попередили, що на нашому стадіоні має бути людина, яка буде «вести» цю гру. Після вивчення всіх глядачів, хто знаходився на стадіоні, ми знайшли чоловіка, який говорив у навушниках по телефону, дивлячись на екран. Охорона дала йому вибір: або вимкнути телефон, або його «оформлять» за всіма правилами», – розповів президент «Інгульця» у коментарі сайту Sportarena.

За словами Олександра Поворознюка, скаут, коли його викрили, зателефонував свої керівникам, аби гру зняли з лінії, і залишив стадіон. Охороні скаут розповів, що він із «Спорт-рев’ю», а за свою роботу на стадіоні отримує 35 євро.

Після цього президенту клубу подзвонив голова Комітету з етики та чесної Франческо Баранка та підтвердив, що матч зняли з азійської контори.

Наостанок Олександр Поворознюк емоційно звернувся до людей, які організовують матчі з фіксованим результатом.

«Хочу сказати, щоб усі почули. Попередити. Зорова пам’ять у мене феноменальна. Якщо ще раз на моїх матчах побачу таких «телефоністів», будуть прийняті найбільш жорсткі, найбільш дієві міри, щоб ніхто і ніколи не насмілився паскудити наш футбол! Я думаю, люди в Україні вже знають моє ставлення до футболу. Тому хочу таких м*даків попередити, щоб я їх більше не бачив на наших стадіонах!»,  – заявив президент «Інгульця».

Нагадаємо, що днями на інший товариський матч «Рух» – «Нива» поставили аномальну суму коштів, однак зусиллями Комітету з етики і чесної та президента винниківського клубу Григорія Козловського вдалося запобігти, щоб ставки не зіграли.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт