Подружжя-переможці лотереї EuroMillions виплатили всі борги шотландського клубу «Партік Тісл»

Рейтинг Букмекерів

Клуб шотландської футбольної Прем’єр-ліги «Партік Тісл» повинен бути безмірно вдячний своїм відданим уболівальникам. Нещодавно подружжя Уейр, яке виграло в лотерею EuroMillions, а також член правління клубу Біллі Аллан погасили всі борги клубу, повідомляє Daily Record.

Подружжя Уейр недавно стала багатшою на $ 240 млн

Подружжя Уейр нещодавно стало багатшим на $ 240 млн

Подружжя Крістін і Колін Уейр, а також Біллі Алан інвестували в «Партік Тісл» неназвану суму, що дозволило клубу закрити всі боргові позиції перед Банком Шотландії. Після фінансової ін’єкції Уейр стали володарями 10% акцій клубу, Біллі Аллану тепер належить 3% акцій.

Голова правління клубу Девід Бітті вірить, що тріо акціонерів допомогло клубу створити потужну фінансову «подушку» для розвитку. «Насамперед хочу подякувати від імені клубу та його вболівальників кожного з наших нових інвесторів. Їх кошти дозволили нам забезпечити фінансову стабільність, яку ми обіцяли фанатам «Партіка» на старті сезону. Завдяки інвестиціям ми починаємо нову главу в історії клубу, яка дозволить рухатися вперед», – подякував Бітті акціонерам.

Своєю радістю поділився і Колін Уейр, який разом з дружиною виграв у великій європейській лотереї 161000000 фунтів ($240 млн): «Кріс і я захоплені тим, що взяли участь у фінансовій допомозі клубу». За визнанням чоловіка, «Партік» є його першою футбольної любов’ю.

У цьому сезоні «Партік» йде на дев’ятій позиції в турнірній таблиці шотландської Прем’єр-ліги з 17 очками в активі, здобувши чотири перемоги в 16 іграх.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?