Подробиці скандальної гри Australian Open: Марреро входив в «чорний список» тенісистів

Рейтинг Букмекерів

За інформацією ABC News, один з учасників скандальної гри Australian Open у міксті, іспанський парник Давид Марреро значиться в секретному «чорному списку» професійних тенісистів, які раніше були помічені в підозрілих іграх.

Черный список является частью широкомасштабного расследования коррупции в теннисе

Чорний список є частиною широкомасштабного розслідування корупції у тенісі

Підозрілий матч 1/16 фіналу Australian Open у міксті, в якому пара Андреа Главачкова/Лукаш Кубот протистояла Ларі Аррубаррена-Весіно і Давиду Марреро, знову нагадав про себе. Цього разу приводом для широкого розголосу став «чорний список», який таємно заснований одним з провідних європейських букмекерів.

Як стверджує джерело, Давид Марреро, який виправдав невдалу гру пари в Австралії мікротравмою коліна, вже не раз був замішаний в договірних матчах і відноситься букмекерами до числа підозрілих гравців. «Чорний список» являє собою лише частинe широкомасштабного розслідування договірних матчів. Найближчим часом засекречена інформація може бути передана тенісній владі для вивчення матчу на наявність договірного характеру.

Нагадаємо, що скандал навколо матчу 1/16 фіналу в міксті розгорівся після заяви онлайн-букмекера Pinnacle Sports про великі ставки на перемогу пари Главачкова/Кубот в першому сеті. Букмекер закрив лінію ставок на цю гру за 13 годин до старту, його прикладу послідували, принаймні, 19 букмекерів. Проте екс-співробітник Betfair дотримується іншої думки щодо цього поєдинку. Він повідомив, що заява Pinnacle Sports являє собою дешеву спробу отримати безкоштовну рекламу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?