Платіжна система Skrill припинила виведення на карти Visa

Рейтинг Букмекерів

Популярна серед гравців на спортивних ставках платіжна система Skrill, що належить британській компанії Paysafe Group plc, припинила виведення коштів на карти Visa. Карта Visa як платіжний метод пропала з розділу «Виведення» особистого облікового запису.

Skrill зупинив виведення на карти Visa

На даний момент вивести кошти з рахунку в платіжній системі Skrill на карти Visa неможливо. Залишаючись прив’язаною до аккаунту, карта не відображається в розділі «Виведення» рахунку.

Російський офіс Skrill повідомив представнику «Рейтингу Букмекерів», що виведення коштів на карти Visa дійсно неможливий. Назвати причину припинення виведення на Visa в підтримці російського офісу Skrill відмовилися.

Коментар щодо ситуації «Рейтингу Букмекерів» дав Россен Іорданов, директор VIP-клієнтів і цифровим гаманцях Paysafe Group plc: «Це тимчасово. На термін в сім днів».

Зазначимо, що на офіційному сайті платіжної системи Skrill немає оголошень про припинення виведення на карти Visa, цей метод все ще присутній в списку доступних в розділі «Допомога», зокрема, для України. Листів з попередженням про подібні зміни компанія теж не розсилала.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?