Після 13 років переховування топ-менеджер букмекера World Sports Exchange здався владі

Рейтинг Букмекерів
Гучна в свій час справа в США букмекерської компанії World Sports Exchange зовсім недавно знову дала про себе знати. Один з топ-менеджерів онлайн-букмекера, який більше 13 років ховався від американського правосуддя, добровільно здався владі, інформує Reuters.

Хайден Вейр визнав провину і готовий ненадовго «присісти»

Мова йде про Хейдена Вейра, провідного члена менеджмент-команди букмекера World Sports Exchange, який був в числі 22 співробітників, звинувачених на початку минулого десятиліття Міністерством юстиції США в нелегальній букмекерській діяльності. Не бажаючи опинитися за ґратами, Вейр переховувався, «спливши» у підсумку в карибській острівній державі Антигуа і Барбуда, де і розміщувався офіс букмекера. Там він продовжував діяльність World Sports Exchange до 2013 року, коли компанія повідомила про згортання активності через фінансові проблем.

Однак зовсім недавно Вейр повернувся в США і здався американській владі. За його словами, він просто втомився перебувати в нелегальному становищі. Адвокат бізнесмена повідомив, що його підзахисний не буде оскаржувати рішення суду про ув’язнення, якщо строк покарання не перевищить 12 місяців. До початку судових слухань Вейр випущений під заставу в $ 150 тис. І має намір з’їздити провідати батьків, яких не бачив вже близько 20 років.

World Sports Exchange була заснована в 1996 році на островах Антигуа і Барбуда. Компанія займалася прийомом ставок від американських громадян через інтернет і телефон. Букмекер не порушував закони острівної держави, тому його співробітники відчували себе в безпеці. Проте пізніше букмекером зацікавилися американські правоохоронці. В результаті влада США визнали діяльність WSE нелегальною.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?