Підліток наклав на себе руки через програш £5 тис. на ставках

Рейтинг Букмекерів

Азартні ігри досить небезпечні для юних 18-річних підлітків, які через свій вік легко піддаються нестримній хвилі ризику. Результат може виявитися плачевним. Один з жителів Уельсу покінчив життя самогубством після того, як програв гроші на ставках.

Тінейджер не впорався з нервами і лудоманією

Тінейджер не впорався з нервами і лудоманією

18-річний Омар Аббас був знайдений мертвим у річці Елі в Кардіффі після того, як зник безвісти, пише Mirror. Юнак вийшов з дому 31-го березня в робочому одязі і не повернувся додому. На роботі його не було, і батьки звернулися в поліцію.

Як встановили поліцейські, Омар програв на ставках більше £5 тис. ($7.4 тис.). Співробітники правоохоронних органів перевірили банківський рахунок тінейджера і визначили по транзакціях, що Омар витрачав великі суми грошей на ставки на сайті Betplay. При цьому його кредитний ліміт був перевищений.

Впродовж останніх тижнів життя колишній учень середньої школи Омар відчував себе пригніченим і роздумував про самогубство, про що і розповів своїм друзям. Одному з них юнак сказав, що він зробив ставку на суму £10, але коли перевірили рахунок, виявилося, що Омар витратив на гемблінг загалом £ 5.4 тис. (понад $8 тис.).

Слідчі висловили заклопотаність з приводу того, що молоді люди легко можуть отримати доступ до онлайн-ігор і втратити такі гроші.

Нещодавно лудоманія довела до самогубства 23-річного випускника математичного факультету Джоша Джонса. Молодик витратив багато грошей, граючи в онлайн-покер на сайті PokerStars. Програвши гроші і набравши кредити, він не впорався з тиском і викинувся з вікна.

Про те, що пристрасть молодих людей до азартних ігор у Великобританії стає серйозною проблемою, читайте в матеріалі «Акули онлайну. Статок букмекерів Британії перевищив $27 млрд – і росте».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?