ПФЛ запустила флешмоб «Скажи «Ні» договірним матчам»

Рейтинг Букмекерів

Професіональна футбольна ліга України продовжує боротьбу з договірними матчами. На цей раз керівництво ПФЛ об’єднало зусилля з Всеукраїнською асоціацією футболістів-професіоналів в рамках флешмобу «Скажи «Ні» договірним матчам».

До флешмобу вже приєдналося три клуби

Чергова превентивна міра направлена ​​на боротьбу з договірними матчами в рамках професійного футболу країни. Адміністрація ПФЛ України і керівництво Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів звернулися до клубів ліги з проханням приєднатися до флешмобу проти договірних матчів.

Президент ліги Сергій Макаров і голова Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів Ігор Гатауллін першими звернулися до футболістів і тренерських штабів клубів ПФЛ.

До флешмобу вже приєдналися ФК «Гірник-Спорт», ФК «Інгулець» і МФК «Кремінь». «Рейтинг Букмекерів» уже писав про те, що клуб із Горішніх Плавнів у рамках акції виступив проти договірних матчів.

Нещодавно ПФЛ провела ребрендинг. Цей крок, на думку адміністрації ліги, дозволить збільшити популяризацію ліги і змагання, які проводяться під її егідою, а також підвищити відвідуваність стадіонів і залучити нових партнерів та спонсорів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?