ПФЛ закликала до боротьби з договірними матчами

Гончар Тарас

Професіональна футбольна ліга України (ПФЛ) звернулася до футбольних клубів офіційним листом стосовно матчів з фіксованим результатом.

ПФЛ звернулася до керівників і власників футбольних клубів

«Договірні матчі, хвороба, яка за останні п`ять років вразила усі без винятку Чемпіонати України, є серйозною небезпекою для вітчизняного футболу.  Розуміючи загрозу матчів,  результати в яких визначаються нечесною боротьбою на футбольному полі, а ще – до їх початку, вважаємо боротьбу із корупцією та договірними матчами одним із головних пріоритетів у своїй роботі.

Багато що зроблено і робиться у цьому напрямку, проте, як свідчать результати роботи Комітету з етики та чесної гри, а також Служби внутрішніх розслідувань ФФУ у напрямку боротьби із корупцією та договірними матчами, значна кількість клубів потерпають від діяльності організованої злочинності та шахраїв-одинаків, які, використовуючи колишніх та чинних футболістів, тренерів та арбітрів, впливають на результати матчів вітчизняних чемпіонатів із футболу з метою отримання незаконних прибутків від ставок у букмекерських конторах. Зазначене завдає невиправної шкоди футболу, безпосереднім учасникам футбольного  дійства,  уболівальникам та чесним гравцям на тоталізаторі.

Боротьба з договірними матчами здійснюється силами Національної поліції України, Генеральної прокуратури України та ФФУ, зокрема, уповноваженими на це Комітетом з етики і чесної гри та Службою внутрішніх розслідувань. Зважаючи на масштабність проблеми,  розуміючи необхідність в об’єднанні зусиль для її подолання, закликаємо вас активно підключитися до процесу боротьби з договірними матчами з метою викорінення зазначеного явища з нашого футболу.

 

Враховуючи викладене, просимо взаємодіяти із переліченими вище структурами під час проведення розслідувань, а у разі отримання відомостей, які можуть свідчити про спроби або конкретні факти  залучення футболістів  чи функціонерів  клубів до дій, спрямованих на вплив на результат того чи іншого матчу, просимо інформувати НПУ та ФФУ», – йдеться у відкритому листі ПФЛ.

Нагадаємо, що Генпрокуратура розслідує матчі «Говерла» – «Зоря» і «Арсенал» – «Верес», а ФФУ визнала договірними чотири матчі «молодіжки» «Металіста»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?