ПФЛ вимагає розслідування «дивного» матчу «Іллічівець» – «Гірник-Спорт»

Рейтинг Букмекерів

Вчорашній матч Першої ліги України «Іллічівець» – «Гірник-Спорт», як повідомляв «Рейтинг Букмекерів», викликав аномальні потоки ставок на букмекерській біржі Betfair. ПФЛ опублікувала на своєму сайті заяву, вимагаючи «справедливого розслідування» обставин матчу.

«Адміністрація ПФЛ не може залишатися осторонь повідомлень у ЗМІ»

«Адміністрація ПФЛ не може залишатися осторонь повідомлень у ЗМІ»

Вчора було зіграно ну дуже підозрілий матч у Першій лізі. Про це свідчить не тільки рекордно аномальний об’єм ставок на біржі Betfair, але і обурення голови Federbet Франческо Баранки, а також той факт, що деякі контори зняли матч з лінії під час матчу.

Сьогодні на сайті ПФЛ з’явилая заява про те, що ПФЛ «закликає відповідні органи національної федерації до реальних рішучих дій» – розслідувати обставини матчу.

Ось повний текст заяви:

«Адміністрація ПФЛ не може залишатися осторонь повідомлень у ЗМІ про начебто договірний характер матчу 19-го туру, який відбувся 14.11.2016 року у першій лізі між командами «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» (3:1). Ліга завжди засуджувала злочинні дії з боку окремих нечистих на руку осіб у вітчизняному футболі, які підбурюють до злочинних дій. Тому ми використовуємо чимало інформаційних платформ з тим, щоб заявити про недопустимість у своїх змаганнях матчів із фіксованими результатами. ПФЛ проводить політику нульової терпимості стосовно договірних матчів, оскільки вважає їх однією з головних загроз для добробуту всього вітчизняного футболу. Саме тому ми надаємо цілковиту та всебічну допомогу у подібних розслідуваннях Комітетом етики та чесної гри ФФУ.

З урахуванням зазначеного ПФЛ закликає відповідні органи національної федерації до реальних рішучих дій стосовно причетних осіб у випадку з матчем 19-го туру «Іллічівець» – «Гірник-Спорт». Переконані, що Комітет з етики і чесної гри ФФУ зуміє провести об’єктивне розслідування, виявити винних і покарати їх за всіма футбольними законами. Керівництво та Адміністрація Ліги готові співпрацювати та надати по ситуації, що склалась, будь-яке сприяння та допомогу.

Звертаємося до названих вище клубів провести власне внутрішнє розслідування і, за необхідності, їх результати оприлюднити у ЗМІ. Інші клуби-учасники змагань ПФЛ просимо вдатися до превентивних мір, щоб у подальшому уникати подібних випадків. ПФЛ – за чистоту футболу!»

«Рейтинг Букмекерів» зробив запити у популярні в Україні букмекерські контори і незабаром поділиться з вами деталями щодо перебігу ставок на цей матч у різних БК. Слідкуйте за новинами стосовно цього матчу тут.

Нагадаємо, що нещодавно ми вже фіксували кілька дивних матчів у Першій лізі. «Рейтинг Букмекерів» детально висвітлює тему «дивних» матчів у спеціальній рубриці.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?