Переможець Супербоула виявився великим наркоторговцем

Рейтинг Букмекерів

Правоохоронні органи США провели операцію з нейтралізації діяльності великого злочинного синдикату, до кола інтересів членів якого входила і організація нелегального гемблінгу. Серед заарештованих опинився колишній зірковий гравець однієї з команд НФЛ.

Дерек Лавілл пройшов шлях від переможця Супербоула до наркоторговця

Дерек Лавілл пройшов шлях від переможця Супербоула до наркоторговця

Спільно з колегами з Мексики північноамериканські спецслужби заарештували в різних штатах (від Нью-Йорка до Каліфорнії) більше двох десятків активних членів злочинної групи, мозковий центр якої знаходився в нью-йоркському Брукліні. Втекти з керівництва синдикатом вдалося тільки одному підозрюваному (згідно з інформацією поліції, він встиг сховатися на території Перу).

Нелегальний гемблінг був однією з основних статей доходу угруповання. Але найбільший профіт злочинцям, що недивно, приносила торгівля наркотиками. Як повідомляє видання New York Post, саме за збут великих партій важких наркотиків в штаті Арізона відповідав активний член синдикату, колишній професійний гравець в американський футбол Дерек Лавілл (на фото). 48-річний екс-спортсмен провів у НФЛ вісім сезонів, виступаючи зокрема за «Сіетл Сігокс» і «Денвер Бронкос». У колекції нинішнього наркоторговця є навіть титул володаря Супербоула.

Тим часом, колишня команда Лавілла, «Денвер Бронкос», зовсім скоро битиметься в головному матчі сезону за черговий Супербоул. Букмекер Pinnacle Sports вже оголосив, що підвищує ліміти на одинарну ставку на майбутню супергру до $500 тис.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?