Перемога Трампа принесла гравцеві біржі ставок Betfair $2,5 млн

Рейтинг Букмекерів

Республіканець Дональд Трамп здобув перемогу на виборах президента США, які відбулися 8 листопада 2016 року. Один з гравців біржі ставок Betfair заробив завдяки цьому більше £2 млн (майже $2,5 млн).

snymok

Перемога Трампа на виборах приносить виграші гравцям

Гравець кілька разів укладав парі на перемогу Трампа під час президентських перегонів, повідомляє iGamingbusiness.

Представник Betfair Баррі Орр відзначив, що багато хто з тих гравців, хто зумів заробити на голосуванні британських підданих на референдумі на користь виходу їхньої країни з Євросоюзу, ставили на перемогу Трампа.

Обсяг ринку ставок на наступного президента США на біржі ставок Betfair склав майже £200 млн (близько $249 млн). За ніч з 8 листопада на 9 листопада, коли підраховувалися голоси, гравцями на біржі було укладено парі на суму понад £60 млн (близько $74,7 мільйонів).

Британські букмекери підрахували, що експрес з перемоги «Лестера» в англійському чемпіонаті, вибір британських підданих на користь виходу країни з Євросоюзу та перемогу Дональда Трампа на президентських виборах у США міг би принести гравцям мільйонні виграші з мінімальних сум.

Звичайно, результати виборів не можуть порадувати букмекерів. До загальної риторики приєдналася також компанія Ladbrokes, яка заявила, що перемога Трампа – це найбільше розчарування в історії ставок на політичні події.

Більше за всіх постраждав ірландський букмекер Paddy Power, який в жовтні достроково виплатив $1,1 млн тим, хто поставив на перемогу Хілларі Клінтон, а тепер змушений платити загалом $4,5 млн за ставками на президентство республіканця.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?