Перемога Трампа на виборах в США буде руйнівна для букмекерів

Рейтинг Букмекерів

Після чергової перемоги на первинних виборах (на цей раз в штаті Невада) Дональд Трамп став беззаперечним лідером Республіканської партії. Поставити на те, що епатажний мільярдер представить партію на виборах президента США, можна у букмекера William Hill за 1,4.

Трамп готовий зробити бідними всіх скептиків

Трамп готовий зробити бідними всіх скептиків

Імовірність того, що в боротьбі з суперником з Демократичної партії Трамп здобуде перемогу і стане новим президентом країни, оцінюється в 3,5, тим часом як шанси демократа на перемогу рівні 1,6.

Серед лідерів Демократичної партії найбільшою популярністю користується Гілларі Клінтон. Поставити на екс-держсекретаря США можна з коефіцієнтом 1,14. Серед найближчих переслідувачів – Берні Сандерс (6,5) і Джо Байден (26,0).

Трампу, який на самому початку виборів не сприймався багатьма політологами як серйозний кандидат на перемогу не тільки в США, але навіть в рамках своєї партії, зараз реальну конкуренцію становить лише Марко Рубіо (3,25).

Прес-секретар William Hill Грем Шарп повідомив, що такого повороту подій в букмекерській компанії не очікували: «Пан Трамп в черговий раз переміг, незважаючи на те, що більшість не розглядало всерйоз його кандидатуру».

Шарп також додав, що букмекерові доведеться виплатити серйозну суму виграшів, якщо Трамп стане президентом. Адже на початку гонки за крісло в Білому домі шанси Трампа оцінювалися в 201,0. «Один тільки наш клієнт із західної частини Англії може виграти близько $100 тис. у разі перемоги бізнесмена», – передає слова спікера SBC News.

Більш того, Трамп ще і номінований на Нобелівську премію миру. Хоча тут шанси бізнесмена на перемогу, мабуть, дійсно нікчемні.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?