Тайсон Ф’юрі поставив на свою перемогу над Кличком 200 тисяч фунтів

Олександр Веселов

Сенсаційно подолавши опір Володимира Кличка в боксерській битві за чемпіонські пояси версій WBA, WBO, IBO та IBF, британський суперважковаговик Тайсон Ф’юрі також засмутив свого багатого родича, ім’я котрого не розголошується.

Ф'юрі пожинає плоди найбільшого успіху в своїй професійний кар’єрі

Ф’юрі пожинає плоди найбільшого успіху в своїй професійний кар’єрі

Справа в тому, що 27-річний Ф’юрі впродовж підготовки до бою уклав грошове парі з родичем, в якому ставив на власну перемогу. Частково таємницю про нього розкрив дядько і тренер боксера – Пітер Ф’юрі.

«Тайсон уклав чесне парі з одним багатим родичем, за умовами якого обидва учасники поставили на бій по 200 тисяч фунтів на перемогу кожної зі сторін. Переможцю дістанеться 400 тисяч, Тайсон ставив на свій успіх», – розповів дядько боксера виданню Lancashire Evening Post.

Зауважимо, що солідна грошова сума, отримана за підсумком парі, стане для Тайсона лише приємним бонусом, адже тільки за участь в бою проти Володимира Кличка він заробив близько п’яти мільйонів фунтів. А після перемоги і завоювання поясів в майбутньому Ф’юрі зможе поповнити особистий рахунок ще на 30 мільйонів фунтів, – провело розрахунок потенційних гонорарів боксера видання Daily Mail.

Перемога Ф’юрі над Кличком-молодшим (український чемпіон не програвав з 2004-го року) сколихнула боксерський світ, багато фахівців вважають, що це найсенсаційніший успіх в боксі з часів тріумфу Джеймса Дугласа в дуелі з Майком Тайсоном 25 років тому.

Зайвий раз нагадаємо, що напередодні поєдинку Кличко-Ф’юрі букмекери вважали однозначним фаворитом дуелі українського боксера, оцінюючи ймовірність його перемоги в 76 відсотків.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?