Павло Шкапенко: «Був впевнений, що «Динамо» не програє «Порту»

Гончар Тарас

Колишній гравець запорізького «Металурга», київських ЦСКА та «Динамо», московського «Торпедо», краснодарської «Кубані» та національної збірної України поділився своїм поглядом на вівторкову зустріч «Динамо» з «Порту» в рамках п’ятого туру Ліги чемпіонів.

https://i2.wp.com/dynamo.kiev.ua/media/postphoto/111_dynamo.kiev.ua_812.jpg?resize=640%2C376

Колишній динамівець вважає, що кияни зіграли, як єдина команда.

— Павле Леонідовичу, як вам учорашня гра на «Драгау»? Принаймні, я такого не чекав від «Динамо».

— А я чекав! Був упевнений, що кияни не програють. Отож такий результат мене абсолютно не здивував.

Вчора мені було приємно дивитися футбол

— Вам не здається, що дуже багато залежало від того, як зіграло «Порту»? Як на мене, португальці виступили не на своєму рівні.

— Насамперед зазначу, що Сергій Ребров побудував дуже правильну тактику. Тішить, що підопічні повністю виконали вказівки наставника. Саме тому вчора мені було приємно дивитися футбол.

— Уже звикли до того, що коли на вітчизняну команду є тиск, вона з ним не може впоратися. Натомість, ймовірно, у Португалії це лише допомогло.

— Звичайно, у таких ситуація існує тиск на гравців. Утім, найголовніше, що команда зіграла так, як хотів тренер. Це якщо двома словами. Від цього й результат такий.

— Як вам Гонсалес? Здається, Дерліс іще так не грав.

— Гонсалес мені імпонує як футболіст. Бачу, що він повністю віддається грі. Крім того, виконує великий обсяг роботи. Це – по-перше. По-друге, вміло грає на команду.

Що тут говорити? Лише респект і «уважуха» «Динамо»

— Водночас Ярмоленко не брав на себе ініціативу, як завжди, а теж більше грав на партнерів. Тим паче його зразу накривали два-три опікуни.

— У цьому питанні основне те, що Андрій стомився фізично. Позначається його участь у матчах за збірну, скажу прямо. Саме тому Ярмоленко виглядав не так, як завжди. Та, попри все, свій об’єм роботи він сумлінно виконував.

— Як гадаєте, якби Карбальо не поставив пенальті, «Динамо» б обіграло португальців?

— Тут така справа. Не було, було… Складно відповісти. Єдине знаю: «Динамо» зіграло як єдина команда, а це принесло результат. Отож командні дії стали запорукою успіху. Що тут говорити? Лише респект і «уважуха» «Динамо».

— Залишився один вирішальний матч. Кияни не закидають шапками ізраїльтян?

— Найголовніше – зробили результат із «Порту». Вони закрили це питання як команда. Це повинно дозволити пройти далі в плей-оф. Отож завдання практично виконане. Залишилося вдома обіграти «Маккабі».

Тепер «Динамо» залишилася якась дрібничка – обіграти «Маккабі». Другого варіанту немає

— За перше місце реально зачепитися?

— Давайте трішки зачекаємо. Найголовніше зробили – перемогли «Порту». Це все, що потрібно було зробити прямо зараз. Тепер «Динамо» залишилася якась дрібничка – обіграти «Маккабі». Другого варіанту немає. Залишилося найменше.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?