Павелко: «Правоохоронці надали підозри фігурантам справи договірних матчів»

Тарас Гончар

Президент ФФУ Андрій Павелко розповів останні новини щодо розслідування про договірні матчі в Україні.

pavelko123

Андрій Павелко: «Правоохоронці висловили підозри фігурантам справи договірних матчів»

«Наскільки я проінформований, зараз вже декільком учасникам розслідування МВС надано підозри правоохоронними органами. Зараз відповідно до процесуальних дій йдуть обшуки, допити, і ми домовились, що найближчим часом матимемо змогу і нам наддадуть перелік тих клубів, гравців, агентів, тренерів та арбітрів, які перебувають під слідством», – заявив Андрій Павелко в інтерв’ю Footballhub.

За словами очільника Федерації футболу України, після результатів розслідування футбольні та правоохоронні органи будуть виносити свої покарання.

«Кожен, кого буде передано до наших спортивних дисциплінарних органів, буде покараний відповідно до кодексу, а за карним кодексом – тут вже правоохоронні органи доводитимуть у судах і виноситимуть вироки тим, хто цим займався чи був задіяний у корупційних схемах в українському футболі», – додав Андрій Павелко.

Нагадаємо, що 22 травня оперативники провели більше 50 обшуків в дев’яти областях України. В організації договірних матчів підозрюють гравців, тренерів, арбітрів і президентів клубів.

Після завершення обшуків міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на прес-конференції заявив, що в договірних поєдинках замішані як мінімум 35 клубів, а це 67% від усіх професійних футбольних колективів України.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?