Павелко пообіцяв особисто проконтролювати справу щодо матчу «Олімпік» – «Металіст»

Гончар Тарас

Скандальний матч «Олімпік» – «Металіст» відбувся ще півтора роки тому. КДК ФФУ мав розглянути справу після висновків Комітету з етики та чесної гри. Однак у ході розгляду документи «загубилися». Цього тижня президент ФФУ Андрій Павелко запевнив, що бере цю справу під свій особистий контроль.

Павелко пообіцяв особисто проконтролювати справу щодо матчу «Олімпік» – «Металіст»

«Документи по справі матчу «Олімпік» – «Металіст» загубились? Я вже дав завдання Генеральному секретаріату і Виконавчій службі провести внутрішнє розслідування з метою – виявити факт втрати документації. Хоча, думаю, що такого не може бути», – сказав Павелко в коментарі програми «ПРОФУТБОЛ».

Нагадаємо, що півтора роки тому нинішній голова Комітету з етики та чесної гри (тоді лише голова міжнародної організації Federbet) Франческо Баранка в коментарі у коментарі «Рейтингу Букмекерів» повідомив про підозрілу активність у ставках на матч «Олімпік» – «Металіст».

Додамо, що днями колишній голова, а нині куратор Комітету етики та чесної гри ФФУ Ігор Кочетов розповів про те, які справи передав новому очільнику Комітету Федерації футболу України Франческо Баранці.

Крім того, недавно відбулося перше засідання оновленого Комітету з етики і чесної гри, на якому новий голова Франческо Баранка заявив, що «хоче, щоб Україна стала першою країною, де забудуть про договірні матчі».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?