Павелко: «Минуле керівництво ФФУ підтримувало договірні матчі»

Тарас Гончар

Очільник Федерації футболу України Андрій Павелко звинуватив минулий склад керівництва ФФУ в замовчуванні та підтримці матчів з фіксованим результатом.

pavelko

Павелко: «Минуле керівництво ФФУ підтримувало договірні матчі»

«Ми не закриваємо очі, ми не замовчуємо цю проблему. Ми навпаки її розкриваємо і не боїмося показувати це на всю Європу, на весь світ. Не буде так, як раніше, коли 20 років усе прогнивало. Ми будемо діяти рішуче, ні з ким не будемо панькатися. Немає ніяких прізвищ або клубів, які могли б мати якусь протекцію від даних розслідувань. Упевнений, що це тільки початок», – запевнив Павелко.

За словами президента ФФУ, минуле керівництво Федерації закривало очі на проблему матчів з фіксованим результатом.

«У той час, коли нас звинувачували, що ми нічого не робили, велися спостереження і прослуховування, дуже серйозні оперативні дії. Це далеко не смішно. Те, що ми вже побачили відео передачі грошей і домовленостей, це говорить тільки про вершину айсберга, про який роками замовчували і підтримували минулим керівництвом, яке закривало на це очі», – заявив Павелко в ефірі програми «Великий Футбол».

Нагадаємо, що ФФУ провела форум з протидії договірним матчам, де Національна поліція опублікувала відео з розслідуванням, а голова Комітету з етики та чесної гри Франческо Баранка назвав суму, яку могли заробити організатори «договірняків» в Україні.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?