Патріка Клюйверта шантажували через борг на ставках

Рейтинг Букмекерів

Екс-нападник збірної Нідерландів Патрік Клюйверт став жертвою шантажу через борг на ставках.

Патріка Клюйверта шантажували через борг на ставках

Клюйверт в 2011-2012 роках ставив великі суми на футбольні матчі і заборгував злочинній групі понад $1,07 млн. Група злочинців упродовж кількох років шантажувала знаменитого в минулому футболіста, повідомляє Volkskrant.

Повідомляється, що Клюйверт частково погасив борг перед злочинною групою. Також з’явилася інформація, що екс-форвард, будучи тренером «Твенте», робив ставки на матчі команди, але доказів у слідства на даний момент немає. За запевненням адвоката Клюйверта Герарда Спонга, екс-футболіст не причетний до кримінальних справ з маніпуляцією результатами матчів і є жертвою обставин.

Клюйверт з липня 2016 року працює спортивним директором французького «ПСЖ». Як гравець нідерландець виступав за «Аякс», «Мілан», «Барселону», «Ньюкасл», «Валенсію», «ПСВ» і «Лілль».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?