Пасажир, який потрапив в аварію літака, виграв $1 млн після інциденту

Рейтинг Букмекерів

Громадянин Індії Мохаммад Башир Абдул Хадар знаходився на борту пасажирського Boeing-777 авіакомпанії Emirates, що здійснив аварійну посадку в аеропорту Дубая і загорівся під час жорсткої посадки. Вогонь швидко загасили, і ніхто з пасажирів не загинув. Пану Хадару знову серйозно поталанило через шість днів після інциденту – він виграв $1 млн в лотерею.

1

Чоловікові дуже пощастило двічі за тиждень

Лайнер, що виконував рейс EK521 з індійського міста Тіруванантапурам в Дубай, загорівся, причому на розміщених в акаунті Twitter каналу Al Arabiya відеозаписах видно, що значна частина фюзеляжу літака згоріла.

Через шість днів після інциденту 62-річний чоловік виграв джекпот в $1 млн в лотерею Dubai Duty Free Millennium Millionaire в аеропорту Дубая, повідомляє Gulf News.

При цьому пан Хадар купив лотерейний квиток в 17-й раз. Зазвичай він купляє їх, коли відлітає у відпустку в місто Тіруванантапурам на півдні індійського штату Керала.

Адміністратор автопарку дилерської фірми в Дубаї через 4 місяці, в грудні, збирається йти у відставку. Тепер він піде на заслужений відпочинок в статусі мільйонера.

«Я працював в Дубаї впродовж 37 років, і я завжди відчував, що це моя країна. Я живу простим життям, і тепер, коли прийшов час піти у відставку, я відчуваю, що Бог дав мені друге життя, коли я пережив авіакатастрофу, і благословив мене цими грошима на те, щоб я робив добрі вчинки», – заявив 62-річний чоловік, який назвав своє спасіння дивом.

Він планує повернутися в Індію після виходу на пенсію і знайти роботу, пов’язану з наданням допомоги нужденним людям. Зокрема, він має намір допомогти дітям в штаті Керала, яким необхідна фінансова і медична допомога.

«Я не хочу віддавати гроші на благодійні цілі або будувати бізнес, я хочу знайти людей, які дійсно потребують допомоги, і дати їм гроші. Я був бідний, і я знаю, як люди проходять через це», – поділився пан Хадар.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?