Паруйр Шахбазян в ефірі «Матч ТВ»: «Навіть фаворити ТВШ колись грали договірні матчі»

Рейтинг Букмекерів

Засновник «Рейтингу Букмекерів» Паруйр Шахбазян в ефірі передачі телеканалу «Матч ТВ» «Спортивный интерес» прокоментував скандал з договірними матчами в тенісі.

Паруйр Шахбазян розповів «Матч ТВ» про договірні матчі у великому тенісі

Паруйр Шахбазян розповів «Матч ТВ» про договірні матчі у великому тенісі

Шахбазян, який виступав у ролі експерта розповів, що букмекери часто відмовляються виплачувати виграші по матчах, якщо з’являються підозри, що зустрічі могли бути договірними. А «Рейтинг Букмекерів», який вирішує спори, що виникають між гравцями і букмекерами, відмовляється допомагати тим, хто свідомо ставив на договірні зустрічі.

Також засновник «Рейтингу Букмекерів» припустив, що договірні матчі в професійному тенісі грає велика кількість спортсменів, у тому числі і нинішні лідери.

«Якого рівня тенісисти здають матчі? Зрозуміло, що фаворити турнірів Великого шолома в цьому вже не беруть участь. Але у своїй кар’єрі колись обов’язково хтось цим займався», – розповів Шахбазян.

Повністю сюжет ви можете подивитися за цим посиланням, починаючи з 12-ї хвилини.

Скандал з договірними матчами в тенісі розгорівся після того, як новинні агентства BBC і Buzzfeed повідомили, що провели розслідування за результатами якого з’ясували імена 16-ти тенісистів, які грають договірні матчі. Причому вісім з цих спортсменів беруть участь у турнірі Великого шолома Australian Open, який проходить цими днями. Висловлювання топ-гравців і фахівців букмекерського бізнесу на цю тему, а також інші новини про «дивні» матчі ви можете дізнатися у відповідному розділі нашого сайту.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?