Паруйр Шахбазян розповість на Betting Trends Forum 2016, як підвищити рейтинг БК

Рейтинг Букмекерів

Засновник «Рейтингу Букмекерів» Паруйр Шахбазян 17-го березня 2016-го року виступить як спікер в Москві на гральній конференції Betting Trends Forum 2016.

Засновник «Рейтингу Букмекерів» розповість, як заслужити лояльність гравців

Засновник «Рейтингу Букмекерів» розповість, як заслужити лояльність гравців

У минулому професійний гравець на ставках, учасник міжнародних гральних конференцій Паруйр Шахбазян виступить на тему «Гравець і букмекерська контора. Як вплинути на вибір через тематичні сайти».

У ході виступу Паруйр поділиться головними умовами в партнерських програмах букмекерських компаній з точки зору як гравця, так і букмекера. Спікер Betting Trends Forum 2016 також розповість про зв’язок між конверсією казино і його репутацією.

У конференції Betting Trends Forum 2016 також візьмуть участь президент БК «Бинго-Бум» Костянтин Макаров, юрист з великим досвідом в сфері гемблінгу Марія Лепщікова, керуючий директор «Чемпионата» Дмитро Сергєєв, керівник Cyber.Sports.ru Ярослав Комков і інші.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт