Паруйр Шахбазян («Рейтинг Букмекерів»): таланти можуть зробити революцію в світі беттингу

Рейтинг Букмекерів

Цими днями в Амстердамі проходить одна з найбільших європейських виставок індустрії грального бізнесу iGaming Super Show 2016. Засновник «Рейтингу Букмекерів» Паруйр Шахбазян цього року став одним із спікерів Amsterdam Affiliate Conference, одного із заходів івенту, на якому були присутні фахівці партнерських програм сфери гемблінгу. Пан Шахбазян виступив в столиці Голландії з англомовною доповіддю на тему «Як зробити гравців щасливими: формування довіри і цілісності вашого бренду, щоб поліпшити конверсію», після чого поділився своїми враженнями.

Паруйр Шахбазян задоволений своїм виступом в Амстердамі

Паруйр Шахбазян задоволений своїм виступом в Амстердамі

– Яким видався вам рівень заходу загалом?

– Дивлячись з чим порівнювати. Якщо ми говоримо про гемблінгові конференції, то рівень високий. Але наша індустрія, як відомо, відстає від технічного прогресу. Майже на кожному стенді написано про новітні технології, але застосовуються там технології часто всім вже відомі. З колегами ж обговорювали в числі іншого те, що купка талановитих стартаперів могла б зробити революцію в світі операторів беттинга, зробивши продукт на рівні bet365 за порівняно невеликі гроші. Інша справа, що в наш час стартаперів не надихає гемблінг. Вони йдуть в більш творчі тематики.

– Чи відчули професійний інтерес слухачів до доповіді?

– Якщо чесно, я думав, що буде набагато гірше. Був приємно здивований тим, що зал виявився майже повний. Під час сесії було декілька цікавих питань, що викликали обговорення. Після закінчення виступу люди підходили, знайомилися і просили відправити презентацію. Загалом, для першої доповіді англійською – непогано.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?