«Парма» оштрафована на п’ять очок за договірний матч

Тарас Гончар

Новачок Серії А «Парма» уникнув виключення з турніру, але почне сезон з мінусовим балансом. Таке рішення винесла Італійська федерація футболу, яка підозрює клуб в нечесній грі.

«Парма» оштрафована на п’ять очок за договірний матч

Завершився розгляд справи про можливу організацію «Пармою» договірного матчу. Команді надано право брати участь у розіграші італійської Серії А, однак з неї знято п’ять очок, повідомляє офіційний сайт італійського футбольного відомства.

Нападник «Хрестоносців» Емануеле Калайо дискваліфікований на два роки. Крім того, йому належить виплатити штраф у розмірі $23,5 тисяч. 36-річний футболіст відправляв підозрілі СМС-повідомлення перед матчем «Спеція» – «Парма» (0:2), який, на думку футбольних чиновників, носив договірний характер.

«Парма» покинула Серію А після процедури банкрутства, опинившись в Серії D. З наступного сезону клуб щороку підвищувався в класі, всього за три роки пройшовши шлях до вищого дивізіону чемпіонату країни.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?