Парламент Вірменії обмежив рекламу грального онлайн-бізнесу

Рейтинг Букмекерів

Парламент Вірменії на позачерговій сесії прийняв пакет внесених урядом країни законопроектів. Як повідомляє Panorama, ініціативи законодавців торкнулися і сфери грального бізнесу. Відтепер в країні заборонена реклама онлайн-гемблінгу (за деякими винятками).

Вірменські парламентарії перейнялися рівнем моралі неповнолітніх

Вірменські парламентарії перейнялися рівнем моралі неповнолітніх

За посилення гемблінг-законодавства проголосував 91 депутат при одному, що утримався (загальна кількість членів вірменського парламенту з правом голосу – 131 особа). Відтепер реклама азартних ігор заборонена у Вірменії на телебаченні, радіо та в друкованих мас-медіа. Тепер оператори індустрії можуть рекламувати свої послуги виключно на території гральних закладів, пунктах митного пропуску і в готелях не нижче чотиризіркового рівня.

На думку заступника міністра фінансів Вірменії Вахтанга Мірумяна, заборона компаніям-операторам «ігоркі» рекламуватися в національних ЗМІ обумовлюється виключно турботою про підростаюче покоління, яке влада країни сподівається таким чином захистити від участі в азартних іграх.

Нагадаємо, в листопаді пан Мірумян без пояснення причин відмовився брати участь у грального форумі Вірменії, хоча і був раніше заявлений як один зі спікерів заходу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?