Parimatch запустив рекламну кампанію спільною зі студією «Квартал 95»

Тарас Гончар

Торгова марка Parimatch презентувала нову рекламну кампанію спільно зі студією «Квартал 95» та маркетинговим агентством Digital Choo.

pari-match-kvartal-95

Parimatch запустив рекламну кампанію спільною зі студією «Квартал 95»

«Ми довго готувалися, тримали інтригу та нарешті запустили контентний проект від Parimatch для активних, мобільних, відкритих до нової інформації та максимального комфорту користувачів. Створили новий штучний розум і назвали його «ПаріМАЧО». Це перший персональний голосовий асистент в світі спорту, який підготували глядачеві команди маркетингового агентства DC і творчої студії «Квартал 95». Цього інтерактивного помічника ви не знайдете ні в одному каталозі мобільних додатків, зате він є в нашому новому ситкомі», – розкривають інтригу творці концепції.

«ПаріМАЧО» просто та чемно відповідає на будь-який запит про спорт, продовжуючи при цьому самовдосконалюватися. Віртуальний персонаж зближує і розширює можливості. Спрощує життя споживачів на кожному етапі взаємодії і, завдяки своєму обсягу, легко масштабується на повний цикл життя бренду найближчого року.

Новий широкомасштабний проект маркетингового агентства DC запущений в ефір. Лінійка раніше реалізованих резонансних робіт для Parimatch, остання з яких «Ігри спортів », переходить в новий формат розвитку і зв’язку зі спортом, зв’язку на рівні інтуїтивного та інтелектуального почуття споживача.

«Ми не стоїмо на місці, а впевнено виривається вперед, щоб разом відкривати нові smart-можливості і втілювати smart-рішення. Одним з таких став наступний етап розвитку Parimatch –  створення унікального персоналізованого світу, який на 360 градусів занурює користувача в нову зручну реальність. Це об’ємний проект, який є тільки першим етапом на шляху максимальної інтеграції бренду в життя його споживачів. І кожен наступний етап даного проекту готується бути приємним подивом для глядача. Слідкуйте за процесом!», – заявив Ілля Курочкін, маркетинг-директор Parimatch.

Компанія «Парі-Матч» пропонує бонус до 500 грн на перший депозит.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт