Parimatch виділить 10 млн гривень на боротьбу з COVID-19 в Україні

Владислав Стародубцев
Букмекерська контора профінансує закупівлю засобів захисту для медперсоналу та апаратів штучної вентиляції легень, що надійдуть до низки лікарень у різних куточках України, інформує «Рейтинг Букмекерів».
Parimatch виділить 10 млн гривень на боротьбу з COVID-19 в Україні

Parimatch виділить 10 млн гривень на боротьбу з COVID-19 в Україні

Спільно з міжнародним благодійним фондом PM Foundation буде виділено 10 млн грн для потреб українських медичних установ. Підтримку отримають 13 опорних лікарень в Києві, Львівській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Саме вони поряд з іншими сьогодні на передовій боротьби з епідемією і їм важлива увага соціально-відповідального бізнесу, йдеться в повідомленні компанії.

Допомога буде спрямована за двома напрямками: Перший – засоби індивідуального захисту медичного персоналу (антисептики, захисні маски, респіратори, костюми тощо.).

Другий – медичне обладнання, серед якого апарати штучної вентиляції легень, гостру нестачу яких відчуває українська медицина.

«Сьогодні весь світ об’єднався навколо вирішення глобальної проблеми — COVID-19. Тільки спільними зусиллями ми можемо перемогти вірус. Допомогти лікарям і створити умови для лікування наших громадян — наш прямий обов’язок», – резюмував директор зі зв’язків з громадськістю букмекерської компанії Вадим Місюра. 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 25-го березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків. Виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях. Всього з початку 2020-го року надійшло 941 повідомлення про підозру на COVID-19.

Кількість хворих на коронавірус у світі продовжує зростати. Наразі понад 438 тисяч хворих (майже 20 тисяч випадків – летальні) на COVID-19 у 150 країнах світу. Більше як 100 тисяч осіб видужали.

Букмекери оцінили шанси виходу художнього фільму про коронавірус

Ворскла виділить 2,5 млн доларів на боротьбу з коронавірусом

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт