Parimatch почав приймати ставки на риболовний спорт

Тарас Гончар
Спортивна риболовля дозволить всім охочим заробляти на ній – на цей вид спорту почали приймати ставки. Першою в СНД компанією, яка пропонує робити прогнози на риболовний спорт, стала Parimatch.
pari-match

Parimatch почав приймати ставки на риболовний спорт

Тепер всі, хто стежить за розвитком риболовного спорту, вболіває за своїх фаворитів, або хоче перевірити свої вміння прогнозувати результати змагань, можуть зробити ставки на наступні турніри:

  • Bassmaster – найвідоміший і титулований рибальський турнір в світі;
  • PAL – найбільший турнір в СНД;
  • UFL – найбільший турнір України;
  • Карта рибалки Pike Cup – молодий український турнір з амбітними планами на розвиток.

Для кожного з турнірів доступні різні види ліній. Так, прогноз можна зробити як на перемогу конкретного спортсмена або команди, так і на діапазон місць в турнірній таблиці. Крім того, ставки приймаються на вагу найбільшої спійманої риби, сумарна вага улову команди та інші результати.

У березні цього року компанія Parimatch вже відкривала прийом ставок на перший етап турніру UFL. Тоді прогнози на спортивну риболовлю зробили тисячі гравців, проявивши високий інтерес до нової дисципліни. Тепер географія турнірів розширилася, що, за прогнозами Parimatch, має зробити спортивну риболовлю ще популярнішою серед гравців.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт