«Парі-Матч» звернеться до суду для захисту ділової репутації

Рейтинг Букмекерів

Події навколо ТОВ «Парі-Матч» продовжують розвиватися. Представники компанії поширили прес-реліз, в якому заявили про намір звернутися до суду, щоб захистити свою ділову репутацію.

За твердженням компанії, інформація, яка поширюється в ЗМІ щодо ТОВ «Парі-Матч», має непрофесійний характер і дублюється з неперевірених джерел

За твердженням компанії, інформація, яка поширюється в ЗМІ щодо ТОВ «Парі-Матч», має непрофесійний характер і дублюється з неперевірених джерел

Причиною такого різкого кроку стала низка скандальних матеріалів в мас-медіа, що були опубліковані останніми днями. У них йшлося про відкриття кримінального провадження стосовно кількох людей, звинувачених в організації незаконного грального бізнесу під брендом «Парі-Матч» – зокрема, на інтернет-сайті www.parimatch.com. «Рейтинг букмекерів» вже писав про це, і сьогодні ми маємо в своєму розпорядженні текст заяви ТОВ «Парі-Матч».

У ньому, серед іншого, сказано, що компанія зовсім не має ніякого стосунку до онлайн-ресурсу Parimatch.com. «Для нас став несподіваним такий грубий і відвертий тиск на ТОВ «Парі-Матч» – компанію, яка є основним меценатом українського футболу» – стверджується в медіа-релізі компанії, яка, як відомо, перед початком поточного сезону сезону уклала контракт і стала титульним спонсором української футбольної Прем’єр-ліги.

«Ми не розцінюємо цю атаку на нас у відриві від тих подій, які зараз активно відбуваються в країні. Правоохоронні органи застосовують брудні методи не тільки до української компанії ТОВ «Парі-Матч». До цього переліку входять численні обшуки в українських IT-компаніях – таких, як «Фінтех», в дніпропетровському офісі Luxoft, в харківському офісі компанії Plarium, в доменному реєстраторі NIC.ua, «Укртранснафті», вилучення серверів в компаніях «Датагруп» і «НетАссіст », KUNA Bitcoin Agency».

За твердженням компанії, інформація, яка поширюється в ЗМІ щодо ТОВ «Парі-Матч», має непрофесійний характер і дублюється з неперевірених джерел, у яких немає авторів. Також у заяві стверджується, що акція правоохоронців ініційована конкурентами ТОВ «Парі-Матч»: «Це свідчить про замовний характер матеріалів і ще раз підтверджує недобросовісну конкуренцію незадовго до легалізації букмекерської діяльності».

«Рейтинг Букмекерів» буде уважно стежити за розвитком ситуації.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?