Парі-Матч: «Зняли матч «Чорноморець» – «Говерла» з лінії, бо у нас була інформація про можливу нечисту гру»

Сергій Деркач

«Рейтинг Букмекерів» продовжує розслідування матчу 21-го туру української Прем’єр-ліги «Чорноморець» – «Говерла», який мав всі ознаки договірного. Це ми демонстрували і під час самого матчу, і в післяматчевому розборі. Ми запитали в БК «Парі-Матч», яка зняла матч з лінії за день до гри, про те, що змусило трейдерів зробити це.

 БК «Парі-Матч» мала інформацію про можливу «нечисту гру»

БК «Парі-Матч» мала інформацію про можливу «нечисту гру»

«Часто буває інформація (не завжди на 100% достовірна, але все ж насторожує) про можливу «нечисту гру».

По цьому матчу у нас була така інформація, а також різке падіння коефіцієнтів на домашню перемогу (з 2.40 до 1.55). Це побічно підтвердило цю інформацію.

У таких випадках ми прибираємо матч з лінії, навіть не маючи достовірних доказів договірного характеру матчу», – відповів нам представник БК.

«Рейтинг Букмекерів» продовжує слідкувати за розвитком подій. Слідкуйте за новинами про цей та інші дивні матчі в нашій спеціальній рубриці.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?