«Парі-Матч» запустив нову рекламну кампанію

Олександр Веселов

У вересні телеглядачі стали свідками повномасштабного запуску нової рекламної кампанії міжнародної букмекерської контори «Парі-Матч».

«Парі-Матч» запустив нову рекламну кампанію

«Парі-Матч» запустив нову рекламну кампанію

Для залучення уваги аудиторії спеціалісти з реклами вирішили використовувати нестандартні інноваційні підходи, у тому числі гумор та двійників відомих спортсменів.

Як наголошується в поширеній заяві букмекера, основним комунікаційним якорем, закладеним у лінійку креативу, є спорт.

Рекламна кампанія розрахована на нове покоління клієнтів – спортивних фанатів, для яких ставки – це додатковий інтерес при перегляді матчу.

Масштабний запуск даного проекту реалізований одночасно на ринках України, Білорусі, Російської Федерації, Казахстану та Молдови, що підкреслює багатокультурність компанії та вміння просувати основну місію бренду в різних регіонах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?