«Парі-Матч» запропонував клієнтам отримати бонус за вгадану хвилину події

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» запропонувала своїм клієнтам взяти участь в акції «Джекпот2000$», в рамках якої гравці отримають грошові бонуси за вірні прогнози.

«Парі-Матч» запропонував клієнтам бонуси за вірні прогнози

Взяти участь в акції може будь-який зареєстрований клієнт компанії «Парі-Матч». Щоб взяти участь в акції, гравець повинен зареєструвати ставку від $1 (25 гривень) на акційну подію з коефіцієнтом не менше 1,5, зареєструвати її на сторінці акції, а також зробити свій прогноз на ймовірну хвилину події, запропоновану букмекером. У разі вірного прогнозу гравця чекає грошовий приз.

Розмір бонусу залежить від суми ставки, яка розміщена на сайті. Для ставок від $1 розмір бонусу становить $250. Для парі на суму від $5 джекпот складе $500, ну а для ставок від $10 передбачений бонус у розмірі $1250.

Акція з грошовими призами за вірно вказану хвилину події вже стартувала.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що «Парі-Матч» запустить прийом інтерактивних ставок до кінця I кварталу 2017 року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?